COVID-19 در PEI: آنچه در روز شنبه ، 21 نوامبر اتفاق می افتد

COVID-19 در PEI: آنچه در روز شنبه ، 21 نوامبر اتفاق می افتد

بابانوئل از 4 دسامبر در مرکز خرید شارلوت تاون خواهد بود. (شین راس / CBC)

حتی بابانوئل نیز به محافظت در برابر COVID-19 نیاز دارد.

سانتا از 4 دسامبر در مرکز خرید شارلوت تاون خواهد بود ، اما کودکان نمی توانند روی زانوی او بنشینند. درعوض ، آنها لیست های آرزوی کریسمس خود را با وجود تقسیم کننده پلکسی ، به او خواهند گفت.

مقامات بازار گفتند که برنامه آنها روز جمعه توسط دفتر رئیس بهداشت عمومی به تصویب رسیده است.

جشنواره کریسمس شارلوت تاون یکی از کارهای جالب در آخر هفته است.

نمایشگاه بزرگ لیگ هاکی U18 2020 که قرار بود این آخر هفته در چارلوت تاون برگزار شود ، به دلیل COVID-19 به تعویق افتاد.

وزیر بهداشت PEI می گوید این استان می تواند انتظار داشته باشد که در کمتر از دو ماه حداکثر 30،000 دوز واکسن COVID-19 وارد شود. جیمز آیلوارد این خبر را روز جمعه در مجلس قانونگذاری PEI اعلام کرد.

به نظر می رسد ساکنان جزیره روز جمعه ماسک اجباری را که در فضای داخلی پوشیده شده استفاده می کنند.

روز جمعه شواهد بیشتری وجود داشت مبنی بر اینکه بهسازی های خانه نیروی محرکه بهبود فروش خرده فروشی PEI است. آمار کانادا گزارش داد که میزان فروش فصلی PEI در سپتامبر در مقایسه با ماه قبل 4.4 درصد و حتی در مقایسه با ماه مشابه 2019 افزایش داشته است.

مدیر عامل خانه های PEI Seniors Homes می گوید ، بازدید از قوانین خانه های مراقبت طولانی مدت PEI از دوشنبه آینده مجدداً سخت می شود.

ماسک در تمام فضاهای عمومی داخلی لازم است. (تراویس کینگدون / CBC)

اگر ماسک های غیر پزشکی برای فروش درست می کنید ، آنها به برچسب هایی نیاز دارند که نشان می دهد از چه ساخته شده اند. در اینجا یک راهنما است.

اکنون یک مورد فعال COVID-19 در استان وجود دارد. PEI در مجموع 68 مورد را دیده است ، بدون مرگ و بستری.

همچنین در اخبار

  • سناتور PEI ، دایان گریفین ، روز سه شنبه از نماینده دولت در سنا سوال كرد و پیشنهاد كرد كه دولت فدرال باید مسافران بین المللی را مانند مرغ های برفی كه به كانادا برمی گردند ، مجبور كند تا همانطور كه ​​استرالیا انجام می دهد ، برای مدت دو هفته در شهر محل استقرار خود منزوی شوند.
  • کینگ گفت که هیچ تغییری در حباب آتلانتیک وجود ندارد ، اما اگر موارد COVID-19 در نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا ادامه یابد ، ممکن است تغییراتی لازم باشد.
  • بیشتر افرادی که CBC PEI روز سه شنبه در خیابان های شارلوت تاون با آنها صحبت کرد از قوانین جدید اجباری ماسک حمایت کردند.

منابع بیشتر

  • اینجاست اطلاعات برای زندگی با همه گیر COVID-19 در PEI – شامل اطلاعات مربوط به برنامه های امدادی دولت ، اقدامات فاصله فیزیکی و خدمات بهداشتی ضروری.
  • در اینجا نگاهی داریم به ویروس کرونا در سراسر کانادا گسترش می یابد.

اطلاعات بیشتر از CBC PEI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *