CBRM پس از گزارش کمیساری حریم خصوصی ، جزئیات قرارداد بندر را منتشر می کند

شهرداری منطقه ای کیپ برتون امیدوار است که پنج سال پس از درخواست روزنامه نگار از طریق درخواست آزادی اطلاعات ، بیشتر اسناد مربوط به یک قرارداد انحصاری بازاریابی بندر را منتشر کند.

وكیلای منطقه ای شهرداری ، دیمیتری كاچافاناس ، اظهار داشت كه وی با گزارش اخیر کمیسیونر اطلاعات و حریم خصوصی استان مبنی بر نقض قانون CBRM هنگام صیانت از صدها صفحه مربوط به درخواست موافق نیست.

با این وجود ، وی گفت که پرونده با هدف افشای اطلاعات در حال بررسی است.

کاچافاناس در به روزرسانی این هفته شورای گفت: “پنج سال بعد از درخواست است ، بنابراین من نمی دانم چه چیزی هنوز مرتبط است یا خیر ، اما امیدواریم که بیشتر ، اگر نه همه ، اسناد فاش شود.”

CBRM 28 صفحه را منتشر کرد

در سال 2015 ، روزنامه نگار مستقل مری كمبل از شهرداری اسنادی در مورد تصمیم خود برای اعطای قرارداد بازاریابی به یك شركت خصوصی به نام Harbor Port Development Partners خواست.

شهرداری با 28 صفحه برگشت. پس از بازبینی ، کمیسیون حفظ حریم خصوصی ، تریشیا رالف گفت که CBRM در جستجوی مناسب موفق نبوده و 862 صفحه را بدون نیاز از آن دریغ کرده و بیش از 41 صفحه دیگر را پیدا نکرده است.

مشاوره گوردون مک دونالد از کارمندان خواست که بسیاری از اسناد را در این هفته منتشر کنند ، گفت: عدم افشای اطلاعات برای مودیان مالیاتی غیرقابل قبول است.

مک دونالد گفت: “این به همه افراد در جامعه اجازه می دهد که تعجب کنند که ما چه چیزی را پنهان می کنیم و من ، یکی ، متعجبم که وقتی این همه اطلاعات را تغییر می دهیم ، چه چیزی را پنهان می کنیم.” “من پیشنهاد می کنم که شهرداری آن را روی میز بیندازد. بگذارید آنچه می خواهند ببینند.”

مشاوره الدون مک دونالد موافقت کرد که بیشتر اطلاعات باید منتشر شود ، اما وی گفت که شهرداری موافقت نامه های قانونی و غیرقابل افشای قانونی را با شرکای توسعه بندر بندر امضا کرد ، اکنون به عنوان شرکای سرمایه گذاری بندر سیدنی یا SHIP شناخته می شود.

وی گفت: “این نهاد سزاوار احترام است كه اجازه دهد آن پرونده مورد بررسی قرار گیرد و به او نگاه كرد تا اطمینان حاصل شود كه آنچه منتشر شده هیچ یك از مذاكرات اختصاصی آنها را به خطر نمی اندازد.”

کشتی می گوید نزدیک به معامله است

مدیران حمل و نقل آلبرت باربوشی و باری شیحی در تلاش برای جذب شرکای بین المللی در یک ترمینال کانتینری پیشنهادی ، حق انحصاری بازار بندر سیدنی را به دست آوردند.

این شرکت گفته است که نزدیک به اعلام یک توافق است ، اما این استان ابتدا باید تضمین کند که خط ریلی متوقف شده در سراسر جزیره کیپ برتون ارتقا و حفظ خواهد شد.

در گزارش خود ، رالف گفت CBRM باید برگردد و یک جستجوی مناسب انجام دهد و سپس همه سوابق را منتشر کند. كاچافاناس گفت: جیم گوگان از گروه حقوقی برتون ، مشاور پرونده بندر شهرداری ، در ابتدا توصیه می كند كه بیشتر اطلاعات را عقب نگه دارید.

وكیلای منطقه ای دیمیتری كاچافاناس می گوید CBRM برای گذراندن حدود 900 صفحه به 60 روز آینده نیاز دارد تا اطمینان حاصل كند كه دیگر نیازی به محرمانه نگه داشتن آنها نیست. (تام آیرز / سی بی سی)

کاچافاناس گفت که شهرداری برای گذر از نزدیک 900 صفحه اسناد به 60 روز آینده نیاز دارد تا اطمینان حاصل کند که دیگر نیازی به محرمانه نگه داشتن آنها نیست.

“به همین دلیل است که ما می خواهیم دوباره از آنها عبور کنیم. من فکر نمی کنم این برای پنهان کردن چیزی باشد ، اما برای اطمینان از این است که چیزی را که نباید [or] نمی توان فاش کرد “.

دفتر کمیساریای اطلاعات و حریم خصوصی فقط قدرت توصیه را دارد و نمی تواند توصیه های خود را اعمال کند.

این دفتر گفت متقاضی مجبور است در صورت تلاش برای پیگیری بیشتر موضوع ، به دادگاه برود تا شهرداری را وادار به رعایت آن کند.

کمپبل گفت که او در حال ارزیابی گزینه های خود است ، اما منتظر است ببیند CBRM چه مقدار اطلاعات را منتشر می کند قبل از اینکه تصمیم بگیرد چه کاری انجام دهد.

داستان های برتر بیشتر