کرکس بوقلمون که سال گذشته در زیر مهر مرده گیر کرده بود ، احیا شده و آزاد شد

یک کرکس بوقلمون که در ماه دسامبر گذشته در زیر یک مهر و موم مرده در جزیره بریر پیدا شد ، شنبه به وحشی آزاد شد.

“[We] او را از بالای دریاچه تماشا کرد و او فقط برای همیشه پرواز کرد. “” هوپ سوینیمر ، بنیانگذار Hope for Wildlife. واقعاً خوب است. “

این پرنده 11 ماه پیش توسط جف گراتو و رابرت گالبرایت نجات یافت. آنها پس از طوفان در حال کشف جزیره بودند.

گالبرایت در آن زمان در پستی در فیس بوک خود نوشت: “برای هر دوی ما تعجب آور ، ما متوجه یک کرکس بوقلمون بالغ شدیم که زیر مهر و موم شده است.” “این مهر و موم را می خورد و باید موجی مهر را به روی کرکس هل داد و آن را به دام انداخت.”

کرکس بوقلمون زیر یک مهر مرده سنجاق شده بود و نمی توانست فرار کند. نجاتگران آن فکر کردند که مرده است ، تا اینکه چشمک زد. (رابرت گالبرایت / فیس بوک)

وقتی به حیوان نزدیک شدند ، پرنده با شوک چشمان خود را باز کرد.

این زمانی بود که مردان وارد حالت نجات شدند. گراتو با استفاده از یک تکه چوب که در همان نزدیکی بدنه مهر را بلند کرد و پرنده بزرگی را که در زیر آن گیر افتاده بود آزاد کرد.

پرنده را به آرامی درون جعبه مقوایی قرار دادند و سپس 325 کیلومتر را به کلینیک توان بخشی در Seaforth ، یک جامعه کوچک در شرق هالیفاکس منتقل کردند.

آنجاست که پرنده از آن زمان بوده است.

Swinimer گفت که او نمی دانست که آیا او قصد دارد آن را هنگام ورود به کلینیک درست کند. وی آسیب گسترده ای به پر داشت که بهبود آن تا دو سال به طول می انجامد.

کرکس بوقلمون صبح روز شنبه از قفس پرواز Hope for Wildlife آزاد شد. (ارائه شده توسط امید برای حیات وحش)

وی گفت: “او بسیار وحشی بود و بسیار دمدمی مزاج بود.” “سخت ترین قسمت توانبخشی او رشد دادن آن پرها بود.

“او یک بیمار بسیار استرس زا بود و از اسارت خوشحال نبود ، بنابراین وقتی این کار را با تلاش برای بکر نگه داشتن پرهای او انجام می دهید ، یافتن یک زیستگاه عالی که قصد آسیب رساندن به پرها را ندارد همیشه آسان نبود “

اما پس از نزدیک به یک سال ، سوینیمر اطمینان داشت که او را دوباره به طبیعت رها می کند.

تیم Hope for Wildlife قصد داشتند این پرنده را به جزیره Brier برگردانند اما پس از تلاش برای گرفتن او تا او را به خانه اصلی خود برسانند ، او تکان نمی خورد.

وی گفت: “ما واقعاً درگیر گرفتن او بودیم تا به او آزادی دهیم.” “و سرانجام ما تصمیم گرفتیم ، فقط به دلیل استرس و سلامتی پرنده ، که فقط درب قفس پرواز را باز کنیم و این به زیبایی کار می کند.”

رابرت گالبرایت ، یکی از نجات دهندگان پرنده ، نام او را به نام “سنگ” به نام بازیگر دواین جانسون نامید ، زیرا سر آن طاس بود. (ارائه شده توسط امید برای حیات وحش)

سوینیمر گفت که حدود 15 کارمند و داوطلب از کرکس بوقلمون خداحافظی کرده و پرواز او را صبح شنبه مشاهده کردند.

او گفت: “او خیلی زیبا کار می کرد.” “او مشغول تلنگر بود و داشت باد می گرفت و هیچ نشانه ای از خستگی یا خستگی نشان نمی داد.”

Swinimer گفت حدود هشت کرکس بوقلمون دیگر در منطقه Seaforth وجود دارد و ممکن است پرنده فقط به اطراف بچسبد.

وی گفت گرچه این خداحافظی تلخ و شیرینی بود ، اما خوشحال است که تیم توانست پرنده را احیا کرده و او را به طبیعت بازگرداند.

“این فوق العاده بود. من نمی توانستم بهتر باشم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>