ویزای شینگن چیست و چه شرایطی دارد؟

اطلاعاتی ویزای شینگن در سال 2021 در سایت tinytourist.ir

ویزای شینگن آلمان

شینگن به منطقه بدون گذرنامه اتحادیه اروپا گفته می شود که بیشتر کشورهای اروپایی را پوشش می دهد. این بزرگترین منطقه سفر رایگان در جهان است.

ویزای شینگن فرانسه تضمینی

ویزای شینگن ویزای کوتاه مدت است که به شخص اجازه می دهد تا به هر یک از اعضای منطقه شینگن سفر کند ، در هر اقامت تا 90 روز برای اهداف گردشگری یا تجاری.

ویزای شینگن ریجکت

ویزای شینگن رایج ترین ویزا برای اروپا است. دارنده آن را قادر می سازد تا وارد شود ، آزادانه در داخل سفر کند و از هر یک از کشورهای عضو شینگن منطقه شینگن را ترک کند. هیچگونه کنترل مرزی در منطقه شینگن وجود ندارد.

ویزای شینگن ایتالیا

با این وجود ، اگر قصد دارید بیش از 90 روز در یکی از کشورهای شینگن تحصیل ، کار یا زندگی کنید ، پس باید برای ویزای ملی آن کشور اروپایی اقدام کنید و نه ویزای شینگن.

ویزای شینگن فوری

بیش از 15 میلیون نفر در سال 2019 از ویزای شینگن برای سفر به اروپا استفاده کرده اند.

چه کسی برای ورود به اروپا به ویزا نیاز دارد؟

ویزای شینگن ارزان

کلیه اتباع کشورهای ثالث که هنوز با کشورهای عضو شینگن به توافق نامه آزادسازی ویزا نرسیده اند ، لازم است قبل از ورود به اروپا ویزا بگیرند.

ویزای تضمینی انگلیس

برای بررسی اینکه آیا برای سفر به یکی از کشورهای عضو شینگن به ویزای شینگن نیاز دارید ، در اینجا لیستی از کشورها آورده شده است که شهروندان آنها باید قبل از سفر به اتحادیه اروپا برای ویزای شینگن اقدام کنند.

ویزای مولتی کانادا

مدارک سفر و شرایط ورود برای اتباع غیر اتحادیه اروپا

اگر شما یک کشور غیر اتحادیه اروپا / کشور شینگن نیستید ، بدون در نظر گرفتن اینکه شما از داشتن ویزا معاف هستید یا خیر ، باید چندین اسناد را در بندر ورودی شینگن ارائه دهید.

ویزای تحصیلی کانادا

اسنادی که هنگام ورود به منطقه شینگن باید ارائه دهید به شرح زیر است:

پاسپورت معتبر. در 10 سال گذشته صادر شده و حداقل 3 ماه پس از تاریخی که قصد ترک اتحادیه اروپا را دارید معتبر است.

 

ویزای شینگن. اگر تابعیت یکی از کشورهای سوم را دارید که به ویزا احتیاج دارند