MLA ها متعهد می شوند که از جامعه LGBT حمایت کنند زیرا Health PEI خط مشی جراحی تایید کننده جنسیت را به روز می کند

اعضای مجلس قانونگذاری PEI به اتفاق آرا متعهد شده‌اند که «حمایت بی‌قید» را از جامعه 2SLGBTQIA+ ابراز کنند و از دولت می‌خواهند از تأمین مالی پایدار برای گروه‌های متحد و بهبود دسترسی به مراقبت‌های تأییدکننده جنسیت اطمینان حاصل کند.

این رای گیری پس از آن صورت گرفت که پیتر بیوان-بیکر، رهبر حزب سبز و کارلا برنارد MLA پیشنهادی در مورد این موضوع ارائه کردند.

بوان بیکر گفت: «همه ما باید متحدان بهتری شویم و در این زمینه و تغییری که می‌خواهیم ببینیم، رهبرانی صادق و مشتاق باشیم».

ما باید به حرف‌هایمان گوش دهیم، سپس باید ظاهر شویم، باید حرف بزنیم، باید حرف‌هایمان را بلند کنیم، و باید بلند شویم.»

برنارد گفت که افراد جامعه تراجنسیتی به حمایت مالی بهتر و مراقبت های تایید کننده جنسیت نیاز دارند که اکنون فقط در خارج از جزیره در دسترس است.

Health PEI خط مشی جدیدی را تصویب کرده است که تعداد جراحی های تایید کننده جنسیت تحت پوشش استان را افزایش می دهد، اما این به کابینه استان بستگی دارد که تصمیم بگیرد آیا این سیاست منجر به عمل خواهد شد یا خیر.

سخنگوی این آژانس در ایمیلی به سی‌بی‌سی نیوز گفت که جزئیات سیاست جدید «به دلیل محرمانه بودن کابینه» قابل اشتراک‌گذاری نیست.

اما آژانس تأیید کرد که این سیاست جدید “دامنه جراحی هایی را که از نظر پزشکی ضروری تلقی می شوند برای افزایش دسترسی به خدمات بیشتر، از جمله روش های جراحی خارج از استان، گسترش می دهد.”

رهبر حزب سبز پیتر بیوان-بیکر در مجلس قانونگذاری PEI.
رهبر حزب سبز، پیتر بیوان-بیکر، به مجلس قانونگذاری PEI گفت که این استان باید در مورد حقوق 2SLGBTQIA+ «پیش‌گیری» کند. (CBC)

Health PEI همچنین آنچه را که گروه مراقبت تأیید جنسیت PEI (GACPEI) ادعا کرده است تأیید کرد: این که یک بررسی داخلی دولت به این نتیجه رسید که سیاست جراحی تأیید جنسیت موجود استان، که قدمت آن به سال 2019 بازمی‌گردد، «در تضاد با شواهد علمی بررسی‌شده و استانداردهای پذیرفته‌شده است. اقدامات پزشکی.”

خط مشی نامیده می شود “قدیمی”

جوسلین آدامز، یکی از بنیانگذاران GACPEI، گفت که پس از ابراز نگرانی گروهش در مورد قدیمی بودن این سیاست “و اعمال تعصب جنسیتی مرد/مرد”، بررسی توسط دبیرخانه زنان بین وزارتی استان انجام شد.

نتایج آن بررسی برای عموم منتشر نشده است. اما آدامز گفت که خط مشی جدید شامل استانداردهایی است که توسط انجمن پزشکی کانادا و همچنین انجمن پزشکی PEI پشتیبانی می شود، بنابراین امیدواریم که روند سیاسی در ارائه این مراقبت های بهداشتی تداخل زیادی نداشته باشد.

طرح روز چهارشنبه دو ماه پس از علنی شدن صدای ضبط شده دنیس کینگ در حال صحبت با یکی از رای دهندگان در جریان مبارزات انتخاباتی بهار علنی شد. هنگامی که رای دهندگان موضوع مسائل ترنس را مطرح کرد، شنیده می شد که کینگ می گفت: “نباید همه چیز را به گلوی همه بریزی.”

در همان زمان، یک رویداد درگ استوری که برای کینگز پلی هاوس در جورج تاون برنامه ریزی شده بود، به دلیل نفرت آنلاین نسبت به اجراکننده، به تعویق افتاد.

در دنیایی که نفرت زیاد، حجم فزاینده نفرت، ترس و جهل زیاد وجود دارد، این فرصت ماست تا بایستیم و عشق را گسترش دهیم.– کارلا برنارد

کینگ بعداً به خاطر اظهارات ضبط شده روی نوار عذرخواهی کرد، اما با این وجود پراید PEI عملاً همه سیاستمداران را از شرکت در رژه سالانه غرور جزیره منع کرد.

برنارد همکار MLA خود را به چالش کشید تا در رویدادی از سوی جامعه دگرباشان یا ترنسجندرها شرکت کنند تا به یک متحد تحصیل کرده تر و بهتر تبدیل شوند.

او روز چهارشنبه گفت: «در دنیایی که نفرت زیاد، حجم فزاینده نفرت، ترس و جهل زیاد وجود دارد، این فرصتی است که ما بایستیم و عشق را گسترش دهیم.

چهار نماینده مجلس نمایندگان از جمله کینگ برای رای گیری روز چهارشنبه حضور نداشتند. دفتر کینگ اعلام کرد که او در آنجا حضور نداشت زیرا قرار بود با دیگر نخست‌وزیران آتلانتیک و وزیر محیط‌زیست فدرال استیون گیلبولت ملاقاتی داشته باشد.

با این حال، اوایل در دوره سوال، کینگ با پاسخ به سوال مستقیم برنارد حمایت خود از جامعه LGBTQ و کشیدن رویدادهای داستانی را تایید کرد.

“آیا شما به صراحت از Drag Storytime و سایر ابتکارات 2SLGBTQAI+ در PEI حمایت می کنید؟” او پرسید.

کینگ پاسخ داد: بله. من فقط می‌خواهم که همه بهترین باشند، مورد محبت قرار گیرند و مورد احترام و تکریم قرار گیرند، و این راهی است که من به رفتار خود ادامه خواهم داد.»

لیبرال MLA گورد مک نیلی در مجلس قانونگذاری PEI.
لیبرال MLA گورد مک نیلی مدتهاست که گفته است که PEI از داشتن یک کمیسیونر گنجاندن سود می برد. (CBC)

برد ترایورز PC MLA گفت که نمی توانست تصور کند کسی از این حرکت حمایت نکند.

“در هسته آن، اگر همه حرف های دور و بر آن را حذف کنید، “احترام و مراقبت را برای همه ایجاد کنید” است… چرا همه ما برای آن تلاش نکنیم؟

لیبرال MLA گورد مک نیلی از زمان خود در طول مناظره استفاده کرد تا گفت که به تلاش برای عضویت کمیسر برای PEI ادامه خواهد داد.

“اگر در این مورد موضع محکمی نگیریم، شما بی تفاوتی را وارد ترکیب می کنید… تفاوت عشق و نفرت در بی تفاوتی است.”

ناتالی جیمسون، وزیر آموزش و پرورش گفت که سیستم مدرسه در تلاش است تا محیطی را ایجاد کند که در آن همه احساس کنند پذیرفته شده، مورد احترام و به خاطر شخصیت خود مورد تجلیل قرار می گیرند.

او گفت: «عدم تحمل یا نفرت در هر یک از اشکال آن، تهدیدی قابل توجه برای جامعه ما است و نباید و نمی شود اجازه داد.

این طرح روز چهارشنبه در مجلس تصویب شد.

متن کامل این طرح که روز چهارشنبه به اتفاق آرا از سوی نمایندگان پارلمان جزیره پرنس ادوارد به تصویب رسید.
پیشنهاد مقاله خواندنی  موارد در حال افزایش در بیمارستان Saint-Jérôme ، جایی که کارکنان مخلوط کردن مناطق را محکوم می کنند