2- شعلههای اجاق گاز روشن نمیشود

ژاو سرویس افتخار دارد تا بعد از ارائه خدمات خود به مشتریان، حتما یک نظرسنجی در جهت رضایت شما از نحوه عملکرد تکنسین و فرایند تعمیرات اجاق گاز به عمل آورد تا هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار دهد. زمانی که با مشکل جرقه نزدن اجاق گاز رو به رو می شوید حتما برای تان سوال پیش می آید که چرا اجاق گاز جرقه نمی زند ؟ اگر چنین است، حتما اتصال اجاق گاز به جریان گاز را چک کنید. اگر چه بسیاری از تعمیرات نیاز به فرد متخصص دارد اما بسیاری از کارها را میتوانیم خودمان انجام دهیم.

در تعمیرگاه کاراسان نصب ، سرویس و تعمیرات اجاق گاز پیلوت با هزینه تعمیر اجاق گاز به صرفه و مناسب انجام می شود. چرا اطراف اجاق گاز بوی گاز به مشام میرسد؟ زرد یا نارنجی شدن رنگ جرقه نشان دهنده وجود مشکل در جرقه زن اجاق گاز است. اگر شما در منزل یا محل کار خود نیاز به تعمیرکار و نصب و سرویس و هزینه تعمیر و تعمیرات اجاق گاز ، گاز رومیزی ، اجاق گاز فردار تکنوگاز دارید که دچار مشکل و خرابی شده است، نگران نباشید.

اگر شعله ها دچار انسداد شوند دیگر گازی خارج نمی شود و جرقه زن کار نخواهد کرد. اگر به تازگی اجاق گاز را خریداری کرده اید، قبل از استفاده و زدن فندک باید تمام شعله ها باز شوند تا هوای اضافی که در لوله های اجاق گاز وجود دارد، خالی شود.

عیبیابی: برای تعمیر اجاق گاز در حالت موارد باید ترموکوبل و ملحقات آن مانند سیم یا بوبین چک شود. و اینکه بدانید چه زمانی باید برای تعمیر فندک اجاق گاز اقدام کنید و تعمیر جرقه زن اجاق گاز را به اجاق گاز دو شعله ترموکوپل دار چه کسی بسپارید. عیبیابی: برای تعمیر اجاق گاز در این حالت باید از اجزاء ترانس جرقه، کلید یا ولوم جرقه را بررسی کرد. فقط کافی است اگر در تهران هستید با توجه به منطقه خود برای تعمیر اجاق گاز در شمال تهران یا جنوب تهران یا غرب تهران یا شرق تهران با شماره تلفن ها تماس حاصل نمایید.