کانادا پست برای پاسخگویی به تقاضای تاریخی از نیروهای کمکی دعوت می کند

در کانادا پست یک سال ثبت شده است – از ابتدای سال تاکنون ، کارمندان خدمات پستی تقریباً در کبک تقریباً یک میلیون بسته را پردازش کرده اند.

955،000 بسته نشان دهنده 50٪ افزایش از 650،000 پاکت و بسته تحویل داده شده در سال 2019 است.

کارل بیلارژون ، حامل نامه و سخنگوی اتحادیه گفت: “این چیزی شنیده نشده است.”

“اینها مجلداتی است که ما هرگز با آنها سر و کار نداشته ایم.”

حامل نامه ماری ایو ترودل چند هفته طلبکار است تا بتواند سال سختی را که دارد تحمل کند.

وی گفت: “ما می دانیم که در تعطیلات سخت کار خواهیم کرد. آنها روزهای شلوغی را سپری خواهند کرد.”

کانادا پست برای کمک به دوره زمانی جمعه سیاه تا کریسمس 4000 نیروی اضافی در سراسر کانادا – از جمله 210 نفر در منطقه مونترال و 140 نفر در کبک سیتی – استخدام کرده است.

جان همیلتون ، سخنگوی کانادا پست ، گفت که در حالی که تعطیلات همیشه شلوغ ترین زمان سال برای تحویل بسته است ، بیماری همه گیر در طول سال افزایش یافته است.

او هشدارهای آژانس را در اوایل سال جاری مبنی بر دریافت زودتر از موعد هدایای کریسمس از طریق پست برای جلوگیری از تأخیر ، تکرار کرد.

همیلتون گفت: “ما می دانیم که چقدر مهم است که خرید آنلاین کانادایی ها را انجام دهیم و به موقع آن را زیر درخت قرار دهیم.”

وی گفت: در مراحل ابتدایی همه گیری و ماههای اول حبس ، بسیاری از افراد در خانه اقامت داشتند و خریدهای آنلاین بیش از حد معمول انجام می دادند.

وی همچنین بخشی از این رشد را مربوط به مشاغل کوچکتر می داند که برای اولین بار فروش آنلاین را تجربه کرده اند.

به طور کلی ، این رشد نمادی از یک روند بزرگتر است ، که در آن تعداد بیشتری از مردم کالاهای خود را درب منزل تحویل می گیرند.

وی گفت: “همین چند سال پیش بود که ما در یک روز یک میلیون بسته در فصل تعطیلات تحویل دادیم. این یک رکورد بود و ما آن را جشن گرفتیم و همه بسیار هیجان زده بودیم. اکنون این یک روز کند است.” گاهی اوقات دو برابر بسته های بیشتر در یک روز تحویل می گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>