پس از بررسی بودجه شهرداری، CBRM هنوز برای اجرای خدماتش کم است

شهرداری منطقه ای کیپ برتون اکنون تایید کرده است که نمی تواند از بودجه جدید دولت استانی برای رفع کسری بودجه خود استفاده کند.

موضوع این است که آیا پول استان می تواند برای هزینه های عملیاتی برای اداره شهرداری استفاده شود یا فقط پروژه هایی که زیرساخت هایی مانند جاده و فاضلاب به نام هزینه سرمایه ایجاد می کنند.

جان لور، وزیر امور شهری و پل لافلش، معاون وزیر، در یک نشست پیچیده بین هر دو سطح دولت در این هفته گفتند که 3 میلیون دلار از صندوق رشد خدمات پایدار جدید می‌تواند برای هزینه‌های عملیاتی CBRM استفاده شود.

آنها گفتند که استان مایل است بودجه CBRM را بررسی کند و به آن کمک کند تا راه هایی برای استفاده از این پول پیدا کند، اما مقامات CBRM گفتند که این مشکل را حل نمی کند.

روز جمعه، ماری والش، مدیر ارشد اداری، گفت که CBRM بودجه خود را به استان ارسال کرده است و پاسخ آن را شنیده است و CBRM همیشه درست بوده است.

وی گفت: شرایط و ضوابط آن صندوق برای اقلام سرمایه است.

شورای CBRM بودجه سرمایه ای خود را برای سال آینده تصویب کرد. این شامل 68.8 میلیون دلار در پروژه هایی مانند خیابان ها، فاضلاب و ترانزیت است.

مذاکرات مربوط به کسری بودجه متوقف شد

با این حال، شورا مذاکرات در مورد پیش نویس بودجه عملیاتی 173.5 میلیون دلاری خود – که هزینه های اداره شهرداری از جمله دستمزد، آب و برق و تدارکات را پوشش می دهد – به دلیل کمبود 2.4 میلیون دلاری به حالت تعلیق درآمد.

پیشنهاد مقاله خواندنی  2 مرد پس از درگیری در پمپ بنزین با اتهامات مواد مخدر روبرو شدند

این کسری قبلاً کاهش استخدام و افزایش هزینه های کاربران برای حمل و نقل و محل دفن زباله را در نظر می گیرد.

صندوق جدید استان به طور خاص برای مسکن، سالمندان و مراقبت های طولانی مدت، دسترسی و حمل و نقل فعال طراحی شده است. به همین دلیل است که کمک هزینه جدید نمی تواند برای پرداخت اقلامی مانند حقوق کارمندان استفاده شود.

شهرداری پس از دریافت 15 میلیون دلار اضافی در سال گذشته برای این منظور، روی افزایش اعتبارات عملیاتی استان حساب کرده بود.

انجام این کار برای همه شهرداری‌هایی که در سال گذشته واجد شرایط بودند، برای استان 31.9 میلیون دلار هزینه داشت و والش گفت که استان امسال همین مبلغ را هزینه می‌کند، اما به جای اجازه استفاده از آن برای بهره‌برداری، استان آن را به پروژه‌های سرمایه‌ای خاص محدود کرده است. منجر به یک دارایی مشهود شود.

“انتظار این بود که آنها امسال دوباره این کار را انجام دهند، که این تعهد نخست وزیر در نامه خود بود. [election] او گفت، اما در عوض از آن برای زیرساخت استفاده کردند.

استان پاسخ می دهد

امور شهرداری روز جمعه در ایمیلی اعلام کرد که بودجه CBRM را بررسی کرده و به شهرداری اطلاع داده است که می تواند از 3 میلیون دلار در بودجه سرمایه ای خود استفاده کند و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می تواند از این پول در عملیات خود استفاده کند یا خیر به شهرداری واگذار می کند. بودجه.

والش گفت که شورای CBRM روز دوشنبه یک کارگاه آموزشی برای بحث در مورد آخرین تحولات برگزار می کند، اما هنوز هیچ جلسه عمومی جدیدی در مورد بودجه برنامه ریزی نشده است.

پیشنهاد مقاله خواندنی  چگونه لنی گالانت تقریباً درخواست جیمی بافت برای نوشتن آهنگ با هم را رد کرد

داستان های برتر بیشتر