درخت تله خرچنگ موری برای تقدیر از ماهیگیران محلی

سال گذشته ، کیمبرلی هیکن و خانواده اش برای تماشای روشنایی درخت تله خرچنگال و قرار دادن یک شناور بر روی آن به یاد پسر وارث خود ، اردن ، به Tignish ، PEI سفر کردند.

کیمبرلی گفت: “افتخار این بود که آن مکان را برای پسرمان قرار دهم.” “این یک افتخار بود. پسر ما برای ماهیگیری زندگی می کرد و نفس می کشید.”

این اولین فصل تعطیلات خانواده بود که پسرش نبود. اردن هنگام ماهیگیری در Naufrage ، در ساحل شمالی PEI شرقی ، در ماه مه 2019 به دریا رسید.

این جوان 22 ساله اهل مونتاگ بود. بدنش هرگز بهبود نیافت.

خانواده مجبور نیستند برای بزرگداشت فرزندشان امسال به آن طرف PEI سفر کنند. بندر موری درخت دام تله خرچنگ مخصوص خود را ساخته است.

کیمبرلی گفت: “داشتن آن در جامعه اطراف بسیار معنی دارد.” “این برای خانواده ما بسیار معنی دارد.

خانواده جوردن هیکن هنوز بوی خود را روی درخت قرار نداده اند ، اما کیمبرلی هیکن ، مادرش ، می گوید وقتی این کار را بکنند ، معنای آن جهان است. (تراویس کینگدون / CBC)

“این دومین تعطیلات ما خواهد بود که بدون فرزندمان پشت سر می گذاریم و بنابراین ، بسیار خوب است که بتوانیم در جامعه خود جمع شویم و بتوانیم از این طریق به او احترام بگذاریم.”

از قبل یک شناور روی درخت وجود دارد که نام اردن روی آن است.

کیمبرلی گفت که انتظار دارد تعداد بیشتری وجود داشته باشد ، زیرا پسرش تعداد زیادی دوست داشت که در آن جامعه ماهی می گرفتند. هیکن گفت که خانواده هنوز بوی خود را روی درخت قرار نداده اند.

وقتی این کار را انجام دهند احساسی خواهد بود.

وی گفت: “این برای خانواده من ، دنیا معنای جهانی خواهد داشت.”

پروژه توسط شورای بندر موری

این درخت طرحی بود که توسط شورا در بندر موری آغاز شد.

کارول وایت ، یک مشاور در بندر موری ، گفت که از درخت در Tignish الهام گرفته شده است. او امیدوار است که این بنای یادبود دریا باشد.

وی گفت: “ما تابستانهای خود را در دریا می گذرانیم و منظورم این است كه كل این منطقه متعلق به دریا و ماهیگیران است.”

کارول وایت ، یکی از مشاوران بندر موری ، می گوید این یک یادبود برای کسانی است که زندگی خود را در دریا می گذرانند. (تراویس کینگدون / CBC)

گری مک کی ، یکی دیگر از مشاوران جامعه ، گفت که تله ها ، چراغ ها و تزئینات توسط افراد جوامع اطراف اهدا شده است.

وی گفت: “ما یک جامعه کوچک هستیم ، احتمالاً کمتر از 300 نفر هستیم ، می دهیم یا می گیریم.” “و همه آنها می خواهند بخشی از روستا باشند. آنها می خواهند چیزی شبیه به این را ببینند ، به ویژه این زمان ها با پروتکل های COVID و چالش هایی که ما در برابر آن داریم.

“این مطمئناً چیزی فراتر از یک درخت است. اکنون چیزی شبیه مرکز اجتماع است.”

MacKay گفت: این شهر مردم را تشویق می کند تا برای هر کسی از جامعه ای که از دست داده اند ، در دریا یا هرجای دیگر ، بویهای درخت را آویزان کنند.

این شهر در تاریخ 4 دسامبر یک نورپردازی رسمی از درخت برگزار می کند.

مک کی گفت: “این نماد خوبی خواهد بود ، نمادی از تعهد جامعه خواهد بود.” “این نمادی از عشق برای همه کسانی خواهد بود که از اینجا عبور می کنند یا زندگی می کنند.”

ناتالی ادگار ، یکی از داوطلبانی که در ایجاد درخت کمک کرد ، گفت که بخشی از آن باعث شده است که او بیشتر احساس عضویت در جامعه کند.

جامعه قصد دارد درخت را در طول سال ترک کند. گری مک کی می گوید: “این نمادی از عشق خواهد بود.” (تراویس کینگدون / CBC)

وی گفت: “این گواهی زیبا برای کسانی است که در دریا گم شده اند ، برای کسانی که هر روز ماهی می گیرند و با بیرون رفتن و ماهیگیری هر روز جان خود را به خطر می اندازند.”

از نظر هیکن ، او فقط می خواهد مطمئن شود كه شهر و شورا می دانند كه این برای خانواده اش چقدر معنی دارد.

“از صمیم قلب ما متشکرم.”

اطلاعات بیشتر از CBC PEI

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>