تماشای نوازندگان مونترال در اجرای مراسم نکاحیه برامس برای روز جهانی ایدز

https://www.youtube.com/watch؟v=OY2nhe8UT-o

به مدت 21 سال ، انجمن نوازندگان ارکستر سمفونیک مونترال و گروه کر کلیسای سنت آندرو و سنت پل در روز جهانی ایدز (1 دسامبر) گرد هم آمده اند تا یک کار بزرگ کرلی را در حمایت از Maison du Parc ، یک مهمانسرای ایدز. این کنسرت سود سالانه با عنوان صدای امید است.

امسال ، با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، عملکرد به صورت آنلاین حرکت می کند.

برای اطمینان از فاصله فیزیکی ، نوازندگان نسخه مجلسی ، تنظیم شده توسط یواخیم لینکلمان ، از یوهانس برامس را اجرا می کنند Ein Deutsches Requiem. تکنوازان کارینا گووین (سوپرانو) و راسل براون (باریتون) هستند. ژان سباستین والی رهبری می کند.

پخش جریانی مستقیم در بالا ، سه شنبه ، 1 دسامبر ، ساعت 8 بعدازظهر آغاز می شود و پس از نمایش برتر به مدت یک هفته در دسترس خواهد بود.

بینندگان تشویق می شوند 20 دلار از طریق کمک به کانادا به Maison du Parc کمک کنند ، یک سازمان غیر انتفاعی که در سال 1991 تأسیس شده و در محله Plateau Mont-Royal مونترال واقع شده است و یک برنامه مراقبت تسکینی برای زنان و مردان مبتلا به ایدز و همچنین حمایت روانی و اجتماعی از افراد مبتلا به این بیماری.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>