با ناتالی لسارد ، بزرگ پوتین در حال رشد تادوساک دیدار کنید

با ناتالی لسارد ، بزرگ پوتین در حال رشد تادوساک دیدار کنید

ملکه پوتین سلطنتی کبک یک راز دارد و بله ، او مایل است آن را با توده های پرستش به اشتراک بگذارد.

اگر به عظمت سس و سیب زمینی سرخ کرده علاقه دارید ، همه چیز در مورد چربی حیوانات است.

“برای تهیه بهترین پوتین در خانه ، شما باید از سس من ، Le Connaisseur استفاده کنید … برای سیب زمینی سرخ کرده ، باید آنها را در چربی Tenderflake بپزید. می دانید ، یکی که برای تهیه پای استفاده می کنید؟” گفت ناتالی لسارد ، آشپز و مالک Casse-croûte Le Connaisseur در Tadoussac ، در ساحل پایین شمال.

“یا اگر می خواهید پول بیشتری خرج کنید می توانید از چربی اردک استفاده کنید. این طعم مزه ای متفاوت می دهد ، مانند سیب زمینی سرخ کرده از بلژیک.”

با کشک پنیر تازه ترکیب کنید (منابع Lessard از منابع La Malbaie است) و شما خوب می توانید کار کنید.

در حالی که منشأ مشارکت امضای کبک در کانن فست فود مورد بحث است – یکی می تواند در تیم دراموندویل یا در تیم وارویک باشد ، اما نه هر دو – فقط یک مخلوط سس کاس کروته منطقه ای وجود دارد که یک توافق توزیع کبک را به دست آورد این تابستان گذشته ، و آن را Lessard است.

در سن 24 سالگی ، وی در مونترال در حال تحصیل در رشته مردم شناسی بود اما علاقه واقعی او در جای دیگری بود.

“من قبلاً به صورت نیمه وقت در رستوران کار می کردم. من عاشق کارم در رستوران بودم و تصمیم گرفتم رستوران بخرم. اما با خرید یک رستوران ، شما به پول زیادی احتیاج دارید ، بنابراین تصمیم گرفتم یک کاسه کروات بخرم.” او به سی بی سی کبک گفت جدایی اوایل این هفته.

اینکه چرا اتفاقاً این “کانتین” خاص بوده است که از سال 1966 از تریلری در پایتخت تماشای نهنگ کبک فعالیت می کند ، این کاملاً داستان دیگری است.

مادر لسارد اندکی پیش از ملاقات دخترش در مونترال اتفاقاً در ساحل پایین شمال ساحل سفر می کرد.

“او دید [for sale] “لسارد گفت:” در کامیون مواد غذایی در تادوساک ثبت نام کنید. “دو ماه بعد [that] من به تادوساک نقل مکان کردم و شروع به ساخت سیب زمینی سرخ کرده کردم. “

سس پوتین ناتالی لسارد ، Casse-croûte Le Connaisseur ، در قفسه های فروشگاه های سراسر استان است. (رادیو کانادا)

سال 2004 بود. او شغل خود را از بنیانگذار نمادین خود ، یک کارآفرین محلی به نام کلود لاپوینت که تصمیم به بازنشستگی داشت ، گرفت. مارک و اخلاقی برای حمایت وجود داشت.

به گفته وی ، لاپوینت “پسر بسیار بامزه ای بود که با همه مشتریان خود مسیو ترمبلی تماس می گرفت. من با همان نام و همان رنگها و همه چیز نگه داشتم و سعی کردم داستان را ادامه دهم.”

کار زیادی طول کشیده است ، اما این کاری است که لسارد انجام داده است.

ابتدا ، او به یک شرکت خدمات غذایی مونترآل سفارش داد تا دستورالعمل سس پوتین را با توجه به مشخصات خود (که بر پایه مرغ است) تهیه کند. دو سال پیش ، او یک کامیون سیار غذا خریداری کرد تا حرف خوبی را به مناطق همسایه و جشنواره های تابستانی ببرد. و در سال 2019 ، وی یک رستوران با خشت و خمپاره در لس برگونس ، 20 دقیقه رانندگی با سواحل سنت لارنس ، خریداری کرد.

لسارد مدتی است که مخلوط سس پوتین خود را در فروشگاه های مواد غذایی محلی می فروشد (“من طعم غذا را دادم … مقدار زیادی پوتین به مردم دادم”) و اینگونه او توجه مارک گیرو را جلب کرد معاون اجرایی غول مواد غذایی Metro Inc.

وی گفت: “قبل از آمدن او در La Malbaie در یک فروشگاه مواد غذایی متوقف شد ، او نمایشگر من را دید … و من فکر می کنم او مارک تجاری و پتانسیل را دوست داشت.” “در كاميون غذا ، در حالي كه منتظر دستشويي بود ، او با شوهرم استفان صحبت كرد ، من بيش از حد مشغول آشپزي سيب زميني سرخ كرده و همبرگر بودم.”

مشخصاً او از شنیده هایش خوشش آمده است. نامه های الکترونیکی ارسال شد ، جلسه ای تنظیم شد و یک معامله به سرعت مورد مذاکره قرار گرفت.

بنابراین یک موفقیت یک شبه تنها 16 سال ساخت بود.

لسارد گفت: “این مانند یک رویا است که به واقعیت تبدیل می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *