استراتفورد ، PEI ، از اوتاوا 435K دلار درخواست می کند تا بتواند در هزینه های COVID-19 کمک کند

شهر استراتفورد ، PEI ، امیدوار است که از طریق برنامه راه اندازی مجدد ایمن دولت فدرال 435،000 دلار دریافت کند.

در ماه جولای ، دولت فدرال گفت که 19 میلیارد دلار برای کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد محلی در اختیار استانها و مناطق قرار می دهد.

بخشی از این پول نیز برای کمک به شهرداری ها برای بهبودی از بیماری همه گیر است.

شهردار استیو اوگدن می گوید ، عملیات و خدمات شهرداری باید متفاوت انجام شود و هزینه های بیشتری به دلیل همه گیری داشته است.

حتی اگر استراتفورد برای کل مبلغی که درخواست کرده تأیید شود ، اودگن می گوید انتظار دارد که این شهر هزینه های بیشتری مربوط به COVID-19 داشته باشد. (استیو بروس / CBC)

وی گفت: “این به ما كمك می كند تا كمك های مالی ما را برای بازگشایی خدمات شهرداری و همچنین آمادگی برای هر موج احتمالی آینده كمك كند.”

“همه امکانات عمومی متعلق به شهرداری ما ، واقعاً باید به آنها ارتقا داده شود تا ایمنی در برابر ویروس و تمیز کردن اضافی و موارد دیگر فراهم شود.”

در دوره قفل ، اوگدن گفت که مردم در خانه های خود گیر کرده اند اما هنوز به دسترسی به خدمات عمومی نیاز دارند.

وی افزود: “این هزینه های ما برای ارائه خدمات را افزایش داد. در بسیاری از موارد مجبور بودیم نرم افزارهای مختلفی خریداری کنیم” ، وی با بیان اینکه سایر نیازها مانند موانع پلکسی گلاس و استخدام پاک کننده های اضافی همه اینها را جمع می کند.

وی گفت: “تقریباً به همه بخشها رسید.”

طرح درخواست پول پس از ظهر پنجشنبه به اتفاق آرا در جلسه شورای ویژه تصویب شد.

کی پول میاد؟

هر شهرداری 2000 دلار به اضافه سرانه 19.37 دلار بودجه پایه دریافت خواهد کرد.

این بدان معناست که طبق اسناد برنامه ارائه شده در جلسه شورای ویژه ، استراتفورد در نظر دارد 190.068 دلار بر اساس جمعیت 9706 نفری طبق سرشماری سال 2016 دریافت کند.

“ما … را داریم [$190,068] مطمئناً و بقیه بین [$190,068] و [$435,000] یک درخواست است ، “گفت CAO رابرت هیوز ، در جلسه.

پول اضافی درخواستی برای تأمین بودجه سطح خدمات برای کمک به مواردی مانند حمل و نقل ، آب و فاضلاب است.

هیوز در جلسه گفت ، در صورت تصویب ، پول احتمالاً در ژانویه وارد می شود.

حتی اگر استراتفورد برای کل مبلغی که درخواست کرده تأیید شود ، اوگدن گفت که انتظار دارد این شهر هزینه های بیشتری مربوط به COVID-19 را متحمل شود – اما این پول “شروع خوبی” برای بهبود شهر است.

اطلاعات بیشتر از CBC PEI

پیشنهاد مقاله خواندنی  همانطور که برای قربانیان olecole Polytechnique عزاداری می کنیم ، بیایید در مورد مهندسی زنان دنباله دار نیز تأمل کنیم